Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 16. Bölüm

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 16. Bölüm
ALINTIDIR

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 16. Bölüm! ( 30 Y., Konya / Türkiye)

Nalan dizlerinin üzerine gelen parlak mavi bir elbise giymişti, askılı bir elbiseydi. Elbisenin önünde dekoltesi vardı, memelerinin çatalı olduğu gibi görünüyordu. Üzerinden ucuz ve ağır bir parfüm kokusu geliyordu, yüzüne de makyaj yapmıştı. Dudaklarına kırmızı ruj sürmüş, gözlerini maviye boyamıştı yine. Ayağında da siyah topuklu bir ayakkabısı vardı. İçeri geçtim. Nalan nasıl davranacağını bilemiyordu, buraya erkek bulmaya gelmişti ama bulduğunda da ne yapacağını şaşırmıştı. Temiz ve düzenli bir odası, ortada iki kişilik büyük bir yatak vardı.

Bir şey demesine fırsat vermeden beline sarıldım ve dudaklarından öpmeye başladım. Dudaklarının üzerinde kırışıklar ve hafif alınmamış tüyler vardı. Dudakları etliydi. Nalan dudaktan öpüşme konusunda bilgisizdi, ben dudaklarını emerken sadece ayakta öylece duruyordu. Henüz hazır olmadığını anlamıştım, öpmeyi bıraktım. “Uhh, şey, ee…” diyerek kekeledikten sonra, “Ben böyle olacağını tahmin etmemiştim.” dedi. “Peki, ne bekliyordun?” dediğimde, “Şey, ne bileyim…” dedi. Onu kolundan tutup yatağa oturttum, ben de yanına oturdum. Bana birşey anlatmaya çalışıyordu, ama cesaret edemiyordu. Sonunda, “Osman, sana birşey söylemek istiyorum. Şey.. benim sana verebileceğim çok param yok, ben zengin değilim, nasıl bir otelde kaldığımı görüyorsun…” dedi.

“Ben paran için burada değilim, seni beğendiğim için geldim!” dediğimde, şaşkınlıkla, “Öyle mi?” diyerek gülümsedi ve “Teşekkür ederim!” dedikten sonra, “Şeyy… Ankara’da internette birkaç tane jigolo bulmuştum aslında, ama hepsi çok para istediler. Benim onlara verecek o kadar param yok. Para olmayınca da insanın yüzüne bakmıyorlar, bilirsin!” dedi. “Evet, haklısın!” dedim. O da, “Sen gerçekten para almıyor musun?” diye sorunca, “Hayır, sana dedim ya, her şeyi o karşılıyor, ben de bedavadan tatil yapıyorum. Ee, buraya konuşmaya mı geldim ben, oturup sabaha kadar konuşacak mıyız?” dedim. Nalan görünüşte çapkın bir kadındı, ama gerçekte utangaç bir genç kız gibiydi.

“Şeyy, ee, sana söylemem gerekeken birşey daha var, ben uzun zamandır bir erkekle beraber olmadım. Kocamın uzun bir hastalık dönemi oldu, zaten ondan çok önce de aramızda cinsellik bitmişti. Sen kocamdan sonra bana dokunan ilk erkek olacaksın!” dedi. Bu sözü hoşuma gitmişti. Saçlarını okşuyordum, “Merak etme, seni zevkin doruklarına çıkarırım!” dedim. “Kocam öldükten sonra yalnız kaldım, kızımla da aram iyi değil, uzun zamandır görüşmüyoruz, internette arkadaşlık sitelerinde birilerini bulmak istedim, ama hep saçma sapan tipler karşıma çıktı. Yeniden evlenmeyi de düşünmüyorum. Jigolo bulmak istedim, ama onlar da çok para istediler. Aslında belki anlamışsındır, ben hem konuşabileceğim bir arkadaş, hem de bir partner arıyorum.” dedi. “Tam adamını buldun!” dedim ve sonra, “Eğer böyle konuşmaya devam edeceksek senden para almak zorunda kalacağım!” dedim. Bu sözümü ciddi sanmıştı.

Bana, “Ne yapmamı istiyorsun?” diye sorunca, onu kollarından tutup ayağa kaldırdım, “En son ne kadar oldu sikişmeyeli?” dediğim zaman utandı. “Hadi utanma, ben bunun için buradayım!” dediğimde, “Aşağı yukarı 10 yıl oldu!” dedi. 10 yıl uzun bir zamandı, “Özür dilerim ama sen kaç yaşındasın?” diye sorunca “54, çok mu yaşlıyım sence?” dedi. “Hayır, senden daha yaşlıları ile de birlikte oldum ben!” dedim. Bu son söylediklerim onu rahatlatmıştı. Yalan söylüyordum, hayatımda ilk defa bu kadar yaşlı bir kadınla beraber olacaktım.

Onu yavaşça yatağa yatırdım, boynunu, dudaklarını öpmeye, emmeye başladım. Vücudu yaşından dolayı biraz sarkmıştı, derisini, etlerini vakum gibi içime çekiyordum. Nalan ise gözlerini kapatmıştı, elleri sırtımda gezinmeye başlamıştı. Elimi elbisesinin altından soktum, kalçalarını avuçlayıp, okşuyordum. Nalan, “Imm, ıhh!” diyerek hafif hafif inlemeye başlamıştı. Elimi daha ilerilere soktum, içinde minik bir külot vardı, onu kenarlarından tutup sıyırdım, külotu dizlerine gelmişti şimdi. Elimi amına attım, am dudakları küçüktü. Amını ovaladıkça Nalan’ın inlemeleri de çoğalmıştı, başını sağa sola sallıyordu.

Amını ovalarken, orta parmağımı yavaşça amına soktum. Yaşına ve çocuk doğurmasına rağmen dar bir amı vardı. Nalan’ın inlemeleri çoğalmıştı, derken hızlı hızlı nefes almaya başladı ve “Ağhh, ığhh, uğhh, oğhh!” diye diye boşaldı. Kadını daha sikmemiştim bile, elimi amına atmam boşalması için yeterliydi. Gözleri kapalıydı, yavaşça açıp bana bakınca, “Amıma dokunman bile yetti!” dedi. “54 yaşındaki bir kadına göre dar bir amın var!” dediğimde, “Kocamla cinsel hayatımız zaten monotondu, haftada en fazla iki kere beraber oluyorduk, dediğim gibi 10 yıldır da kimseyle beraber olmadım. Kızımı da ameliyatla doğurmuştum zaten, amım dar olduğundan normal doğum yapamadım!” dedi.

Dizlerindeki külotunu çıkardım, elbisesinin de altında kalan fermuarını açtım, askılarını omuzundan sıyırdığım zaman koca ve sarkık memeleri göründü. “Amın dar, ama memelerin çok büyük!” dediğimde, “Evet, kalıtımsaldır bizde.” dedi. Memeleri sarkmıştı, karnına, göbeğinin üzerine geliyordu. Meme uçları karımınkiler gibi büyüktü, emmeye başladığım zaman Nalan yine inlemeye başlamıştı. Bir taraftan elim halen amındaydı, orta parmağım amında çalışıyordu. Yavaş yavaş amı sulanmaya başlamıştı. Nalan saçlarımı okşuyor, inliyordu sürekli. Beyaz teninin altında, memelerinin içindeki mavi damarları belli oluyordu.

Memelerini deli gibi emiyor, ısırıyordum. Memelerinin içi pamukla doluydu sanki. Amındaki elim ıslanmıştı. Elbisesini sıyırarak çıkardığım zaman altımda çırılçıplak kaldı. Göbeğinin altında uzun bir ameliyat izi vardı. “Kızımı sezeryanle doğurduğum zaman işte böyle kestiler beni!” dedi. Çıplak vücudunu emiyor, öpüyordum. Amının üzerinde bir miktar kıl vardı, kılları artık ağarmaya başlamış, siyah beyaz karışık bir renk almıştı. Am dudaklarını emmeye başladığım zaman Nalan yine inlemeye bezer sesler çıkarmaya başlamıştı, iki eliyle çarşafı çekiştiriyordu. Amı şimdi epey sulanmıştı, dilimi amının içlerine sokmaya çalışıyordum. Vücuduna sürdüğü parfümden amına da sıktığı belliydi, ağır bir parfüm kokusu alıyordum.

Nalan inledikçe, şort pantolonumun içindeki yarağım da tavan yapıyordu. Yataktan kalktım, Nalan’ın bakışları arasında çarçabuk soyundum. Yarağım havaya doğru dikilmişti. Nalan gözlerini bir an olsun yarağımdan ayırmıyordu. Yanına geldim, hafifçe doğruldu. Ona, “Daha önce hiç yarak yaladın mı?” dediğim zaman yüzüme baktı, “Şeyy, aslında hayır, bir kere kocama teklif etmiştim ama o istememişti!” dedi. “Hadi o zaman, her şeyin bir ilki vardır!” dedim.

Nalan kırışık elleriyle yarağımı tuttu, bir taraftan bana bakmaya devam ediyordu. “Hadi yala!” dediğim zaman yavaşça dondurma yalar gibi yarağımı yalamaya başladı. Kırmızı rujlu dudakları yarağıma değdikçe ben de zevk alıyordum, Nalan’ın saçlarını okşuyordum ben de. Nalan yavaş yavaş yarağıma alışmıştı, kökünden bir eliyle tutmuş, başını ileri geri oynatıp yarağımı ağzının derinlerine sokup çıkartıyordu. Yarağımı birkaç dakika boyunca yalamıştı, neredeyse ağzına boşalacaktım. “Tamam, bu kadarı yeterli!” dediğimde yavaşça doğruldu.

Geldiğimde sehpanın üzerine koyduğum kamerayı alıp çalıştırdım ve yatağı görecek şekilde masanın üzerine yerleştirdim. Nalan, “Onu neden yapıyorsun?” dediği zaman, “Kendim için, müşterilerimle yaşadığım bütün sikişleri kaydederim!” dedim. Bu sözüm üzerine bir şey demedi. “Şimdi sen uzan yatağa!” dediğimde sırt üstü uzandı, bacaklarını ayırdım, amını yalamaya başladım. Amı sulanmıştı, onun için temiz bir mendille amını sildim. Kaldığım yerden yalamaya devam ettim. Nalan sürekli inliyordu, derken inlemeleri çoğalmış, nefes alıp vermesi değişmişti, “Ağhh, uğhh, ayy, ımm!” diyordu sürekli. Amını yalamayı bırakıp parmağımı içine soktum. Parmağım içinde birkaç defa gidip gelmişti ki yeniden boşaldı.

Yatağın üzerinde cansız gibi yatıyordu, göğsünün inip kalkması da olmasa cansız sanılırdı. Artık onu sikmek istiyordum. Pantolonun cebindeki prezervatifleri çıkardım, birini açıp yarağıma takacakken, Nalan, “Dur, onu kullanmanı istemiyorum. İçimde gerçek bir yarağı hissetmek istiyorum! Ayrıca ben çoktan Menopoza girdim, içime boşalabilirsin, sana güveniyorum!” dedi. Benim için hava hoştu, “Sen nasıl istersen!” dedim. Halen sırtüstü yatmaya devam ettiğinden bacaklarını araladım, yarağımı yavaş yavaş amına sokmaya başladım.

Uzun yıllardır sikişmemişti, ayrıca dediği gibi amı dardı. Buse’ninki kadar olmasa da amı yarağımı sıkıyordu. “Ağhh, ayy, ığhh!” diye diye sesler çıkara dursun, ben artık amına iyice girmiştim. Yavaş yavaş hareketlenmeye başlamış, yarağımı amının derinlerine sokmaya çalışıyordum. Bir süre amında bekledim. Nalan’ın gözleri kapalıydı, gözlerini açarak, “10 yıldır bunu hissetmemiştim, lütfen devam et!” dediğinde, amına olanca gücümle yüklendim. “Ağhh, ığhh, oğhh, ımm!” demeye başlamış, yüksek sesle inler olmuştu. Tüm gücümle amına pompalıyordum, yarağım köküne kadar amındaydı. Girip çıktıkça amı sulanmış ve genişlemişti.

Yarağım halen amındayken bacaklarını omzuma attım. “Ağhh, devam et, ağhh, evet!” diyordu, kocaman memeleri sallanıp duruyordu, kollarını yatağın iki kenarına uzatmış, tutunuyordu. Kalçalarından sıkıca tutmuştum, kasıklarım kalçalarına çarptıkça, ‘Şlap, şlap, şlap!’ sesleri odayı doldurmuştu. Yatak da sallanıp duruyordu sürekli. Nalan, “Uğhh, devam et, uğhh, sik beni, sik beni!” deyip duruyordu ha bire. Artık kendime hakim olamıyordum ve sonunda amına büyük bir hazla boşaldım. İkimiz de aldığımız keyifle kendimizden geçmiştik. Amından çıktığım zaman döllerim yarağımdan ve Nalan’ın amından yatağa akıyordu.

Nalan’ın yanına uzandım, soluk soluğa kalmıştık ikimiz de. Bir süre bu şekilde kaldık. Nalan başını göğsüme koymuştu. 5-10 dakikayı bu şekilde geçirdik. Göğsümü öpüyor, meme uçlarımı emiyordu. Ona, “Keyif aldın mı?” diye sorduğum zaman, “Çok! Beni çok mutlu ettin!” dedi. Kalktım ve tuvalete gittim, çişimi yaptım. Küçük bir duş vardı. İçine girip duş aldım. Döndüğümde Nalan yatağın üzerinde oturmuş, bir sigara yakmıştı. Yaktığı sigaradan birkaç nefes çektim. Bana dikkatle bakıyordu.

“Daha önce götten yaptın mı?” diye sordum. Sigarasını söndürdü, “Hayır, yapmadım!” dedi. “İstersen yapalım?” dedim. “Bilmiyorum, korkuyorum, canım yanar mı?” diye sorunca, “Ben hallederim, merak etme!” dedim. Nalan’ı ayağa kaldırdım, yataktan tutunmasını söyledim, o şekilde domalttım. Arkasına geçtim, amı ve götü terliydi, amının kenarlarında halen döllerim duruyordu. Güzelce temizledim. Göt deliği dardı, bir miktar kıllıydı ve kıllar artık ağarmaya başlamıştı. Tuvalette kendisinin kullandığı şampuan vardı, onu getirdim, elime bir miktar döktüm ve parmaklarımla göt deliğine yedirmeye başladım. Orta parmağım götüne girdiğinde, “Ağhh!” diye bir acı haykırış çıkardı, ama daha sonra sesi kesildi. Şampuandan yarağıma da bolca sürdüm. Yarağımı sıvazladım bir süre, yeniden kalkmıştı.

Arkasında yerimi aldım, dizlerimi hafifçe kırdım ve yarağımı tutarak göt deliğine bastırmaya başladım. Yarağımın kafası içine girdiğinde, Nalan götünü sağa sola oynatmaya başlamıştı. “Hey, rahat dur, oynama!” demek zorunda kaldım. “Çok acıyor, ağhh, ığhh!” deyip duruyordu. Yavaş yavaş götüne giriyordum. “Ağhh, ağhh, bekle, ağhh, çıkar, ığhh!” dese de onu dinlemiyordum. Yarağım artık götündeydi, kalçalarından sıkıca tutarak götüne yavaş hareketlerle girip çıkmaya başladım. Nalan kendini kurtarmak için debelenip duruyor, bağırıyordu. “Bağırma, tüm oteli başımıza toplayacaksın!” dediğimde bir süre sessiz kaldı. Uzun uzun inliyordu, ağlamaklı sesler çıkarıyordu. Göt deliği dar olduğundan istesem de içine hızlı girip çıkamıyordum. Nalan acı çekmesine rağmen göt deliğinin darlığı bana zevk veriyordu, büyük keyif alıyordum, zevkten inliyordum ben de.

Götünde birkaç dakika boyunca kalmıştım, ama boşalmamıştım bir türlü. Götünde bir süre bekledim. Nalan’ın acı haykırışları azalmıştı biraz. Göt deliği kaygan bir hal almıştı içine girip çıktıkça. Biraz biraz yüklenmeye başladım. Yarağım köküne kadar götüne girmişti şimdi. Nalan kendini kurtarmaya çalıştıkça, ben de kalçalarını daha sıkı tutuyordum. Bir süre daha götünde gidip geldikten sonra hışımla boşaldım. Yarağımı çıkardığım zaman gazoz şişesinin kapağını açtığınızdaki gibi bir ses geldi. Göt deliğinin ağzı kızarmıştı. Nalan, “Ağhh, ığhh!” diyerek feryat ediyor, götünü tutuyordu.

Bana döndüğü zaman gözlerinden akan yaşları gördüm, acıdan ağlamıştı. “Merak etme, bir zaman sonra bu acıların geçer, o zaman sen de zevk almaya başlarsın!” dedim. Tuvalete gitti, duşun altına girdiğini duydum. Derken içerden bana seslendi. Yanına gittiğim zaman, “Senden göt deliğime su tutmanı istiyorum!” dedi ve duvardan tutunarak domaldı. Duşun hortumu yoktu, su yukardan akıyordu, bu nedenle elimle göt deliğinin ağzını iyice yıkadım. Parmaklarımla içini de yıkadım. Göt deliği halen açıktı. Nalan doğruldu ve “Teşekkür ederim, sen istersen içeri geç, ben gelirim şimdi!” dedi. “İstersen burada yapalım?” dedim.

“Burada mı? Ama burası çok küçük! Hem sen boşalmadın mı?” dedi. “Seni böyle görmek yarağımı kaldırdı yeniden!” dedim. Gerçekten onu duşun altında çıplak görmek, götünü yıkamam yarağımı kaldırmıştı yeniden. Nalan’ın yüzüne sürdüğü boyalar suyla birlikte gitti, vücudunun kırışıkları, sarkmaları şimdi daha belli oluyordu. Duş tek kişilikti, ama ben de içeri girdim. Kıç kadar yerde iki kişiydik şimdi, hareket edemiyordum. “Bu böyle olmayacak!” dedim, ben duştan dışarı çıktım, Nalan da suyu kapadı. “Yarağımı yalamanı istiyorum!” dediğim zaman gülümseyerek, “Tamam!” dedi ve çömeldi. İki eliyle yarağıma asıldı, ağzına aldı ve iştahla emmeye başladı. Ben de, “Ohhh, evet, işte böyle, ohh, yala, devam et!” deyip duruyordum gözlerim kapalı olduğu halde.

Nalan daha iyi yalıyordu şimdi. Gözlerimi açtım. Ağzında yarak varken gözleri sürekli bendeydi. Saçlarını, yanaklarını okşuyordum. Yarağım kazık gibi olmuştu, “Tamam, hadi, işimize bakalım! Klozete tutunup eğil!” dediğim zaman dediğimi hemen yaptı, istediğim gibi domalmıştı. Ben yarağımı tutmuş amına girecekken, başını çevirip, “Yine götüme mi gireceksin?” dedi. “Hayır, amını sikeceğim!” dedim, bacaklarını biraz daha açmasını istedim. Parmak uçlarına basarak götünü havaya kaldırdığında amı tam yarağımın önündeydi.

Yavaşça amına girdim. İnlemeye başladığında, ben de amında hızlı hızlı çalışmaya başladım. Götünü bana doğru bastırıyordu. Birkaç metrekarelik alanda şimdi onu domaltarak amından sikiyordum. Kasıklarım göt yanaklarına çarptıkça, ‘Şlap, şlap, şlap’ sesleri küçük tuvaleti doldurmuştu. Nalan’ın memeleri ileri geri, sağa sola sallanıyordu. Elleri klozet kapağının üzerindeydi, sağlam olmayan kapak takır tukur sallanıyordu. Nalan inleyerek kendisini daha hızlı sikmemi istediğinde var gücümle pompalamaya başladım. Nalan, “Ağhh, uğhh, sik beni, sik beni!” dedikçe kendimi kaybetmiş, daha çok pompalıyordum. Yarağım taşaklarıma kadar amındaydı.

Bu şekilde birkaç dakika geçmiş, ama boşalmamıştım. Nalan’ın inlemeleri azalmıştı, şimdi hırıltılı sesler çıkartıyordu devamlı. Amından çıktım. O anda onu kucakladığım gibi havaya kaldırdım, “Bacaklarını belime dola!” dediğim zaman, var gücüyle bacaklarını yukarıya kaldırıp belime sıkıca sardı. İki elini de boynumun arkasından birbirine bağlamıştı. Yarı baygın gibiydi, onu duvara yasladım. Sandığımdan hafif gelmişti bana. Kalçalarından sıkıca tutmuştum, onu biraz daha yukarı kaldırdım, amını ve yarağımı göremiyordum, ama bir süre sonra Nalan’ın, “Uğhh, ımm!” sesleriyle hedefi bulduğumu anladım, yarağım yeniden amına girmişti.

Nalan sırtı duvara dayalı haldeydi. “Sıkı tutun!” dediğimde, gözlerini bir açıp bir kapayarak hırıltılar çıkarmaya, inlemeye devam ediyordu. Göt yanaklarından sıkıca tuttum ve amına yarağımı sokup çıkartmaya başladım. Bu sefer ayakta sikiyordum onu. Nalan boynumu iki eliyle sıkıca sarmıştı, ağlıyor mu, inliyor mu anlayamıyordum. Memeleri vücutlarımızın arasında sıkışmış gibiydi. Nalan’ın sırtını duvara iyice yasladım, duvarla benim aramda iki büklüm olmuş gibiydi. Bu şekilde bir süre sonra Nalan’ın ağırlığını hissetmeye başladım, bana sıkıntı yaratıyordu.

Amından çıktım. Onu tutup yere indirdim. Küçük lavabo dolabının üzerine kaldırıp oturttum bu kez. Omuzlarından tutup geriye yatırdım. Dolabın üzerinde iki büklüm olmuştu, omuzları duvara yapışmıştı. Bacaklarını yukarı kaldırıp omzuma attım, kendime doğru biraz çektim, yarağım halen kalkıktı, bir iki hamle sonunda amına yeniden girdim. Bu şekilde sikmeye başladım. Her seferinde daha büyük bir güçle amına girip çıkarken, Nalan zevkten feryat ediyordu, çığlıkları küçük tuvaleti doldurmuştu, sırtı duvara şiddetle çarpıyordu. 54 yaşındaki bir kadın için elastik bir vücudu vardı, ben de bunun avantajını kullanıyordum. Lavabo dolabı Nalan’ın ağırlığı ve sikişmenin şiddetinden çatır çutur sesler çıkartıyordu.

Artık boşalmaya yaklaşmıştım, kendimi daha fazla tutamayacağımı anladığımda amına deli gibi boşaldım. Vücudum karıncalanmıştı, zevk dalgası her tarafımı sardı. Nalan boğuk boğuk sesler çıkartıyordu. Onu sıkıca tuttum, amından çıktım. Yavaşça çömeldiğim zaman Nalan bacaklarını omzumdan indirdi. Ayakları yere değdiği zaman belini tutmuştu, “Ah, belim, belim, ah, anacım!” deyip duruyordu. Bu pozisyonda çok yorulmuştum. Kalbim küt küt atıyordu. Beraber içeriye geçtik, yatağa külçe gibi yığıldık. Nalan halen, “Ay anacım, bu ne böyle, her yanım ağrıyor, ay, ay!” diyordu. Ona, “Zevk almadın mı?” dediğimde, “Beni zevke boğdun, ama kemiklerimi de kırdın!” dedi. Başımı göğsüne koydum, kalbi hızlı hızlı çarpıyordu. Bir süre sonra ikimiz de uykuya daldık.

Gecenin bir vakti uyandığım zaman odanın ışığı halen yanıyordu. Nalan yanımda horlayarak uyuyordu. Saate baktığım zaman gecenin 02:30’u olmuştu. Nalan’ı dürterek uyandırdım, “Ben gitmek zorundayım!” dedim. “Lütfen bu gece burada kal, gitme!” dedi. “Olmaz, gitmem gerek!” dedim. Bana sokulup sarıldı, bir taraftan da elini yarağıma atmıştı. O gece üç kere boşalmıştım, ama Nalan’ın okşamaları yarağımı yeniden kaldırdı.

Onu yüz üstü uzandırıp, göbeğinin altına yastık koydum, bacaklarını araladım. Üzerinde doğrulup, yarağımı yavaşça arkadan amına soktum. Nalan inlemeye başlamıştı. Amında gidip geldikçe, “Ohh, devam et, oğhh!” deyip duruyor, göt yanakları löpür löpür sallanıyordu. Tempomu hiç bozmadan amında gidip geldim. Belki 5 dakika bu şekilde geçmişti. Omuzlarından tutarak daha büyük güçle amına sokup çıkarmaya başladığımda, yarı baygın gibi durup sürekli inleyen Nalan yine feryada başlamıştı yeniden. Bir süre sonra boşaldım. Amından çıktığım zaman döl niyetine yarağımda ne varsa hepsini sıvazlayarak Nalan’ın kalçalarına, götüne akıttım. Nalan inleyip duruyordu. Onu tutup sırtüstü çevirdim. Gözü yarağımdaydı. Onu kaldırdım ve “Yala!” dedim. Nalan yarağımı bir iki dakika iştahla yalamış, son döl kırıntılarını yalayıp yutmuştu.

Ben tuvalete girip duşu açtım, sıcak suyun içinde kaldım birkaç dakika, güzelce yıkandım. İçeri döndüğüm zaman Nalan yatakta sigara içiyordu. Bana, “Çok teşekkür ederim, yıllar sonra bana bir kadın olduğumu hatırlattın. Hayatımda böyle bir deneyim yaşamamıştım, böylesi sikilmedim hiç!” dedi. Ben de ona, “Ben teşekkür ederim, sen dürüst ve iyi bir kadınsın!” dedim, dudaklarından öptüm.

Kameraya baktığım zaman bütün hafızayı dolduracak kadar çekim yaptığını gördüm. Çantamda boş bir hafıza kartı vardı, onu taktım; makineyi çantama koydum. Üzerimi giyinirken, Nalan da yataktan kalkıp çantasını açtı. İçinden cüzdanını çıkarmıştı, bana 200 Dolar para uzatarak, “Al, bunu hak ettin, keşke daha fazla verebilsem, ama benim durumum bu kadar!” dedi. Beni gerçekten jigolo sanmıştı. Bu oyunu burada bitirmek istedim. Parayı almadım, “Ben senin sandığın gibi jigolo değilim, plajda o gördüğün kadın benim karımdı. Hayatımda para karşılığı bir kadınla beraber olmadım!” dedim. Nalan’ın gözleri yuvalarından fırlayacakmış gibi oldu, bir şey diyemiyordu. Ona, “Ankara’ya geldiğim vakit seni ararım!” dedim. Yanağından öperek çıktım. Resepsiyondaki kız yarı uykulu gözlerle beni karşısında görünce gülümsedi. Ona bir göz kırptıktan sonra otele geri döndüm.

Odaya girdiğim zaman karım horlayarak uyuyordu. Yanına sokulduğumda hafifçe doğruldu, “Geldin mi?” dedi. “Evet!” dedim. Saat 04:00’e geliyordu…

Devam edecek…

ALINTIDIR

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın