MURAT’IN ORUSPU EŞİ CANAN

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

MURAT’IN ORUSPU EŞİ CANAN
Sonunda İstanbulda hayal ettiğim üniversiteyi kazanmıştım.
Adana’ya veda edecektim ama olsun İstanbul’da ki yeni maceralara atılma hayallerim burda ki yaşadıklarımın önüne fazlası ile geçiyordu. Yeni bir üniversite yeni arkadaşlıklar ve yeni seksler benim içimi yeteri kadar kıpır kıpır ediyordu.
İstanbul’a gitmek için ailemle vedalaştım ve 1 saat sonra Sabiha Gökçen havalimanına iniş yapmıştım.
Hep olmak istediğim şehrin uçağının merdivenlerinden inerken içimi heyacan kaplamıştı.
Kendimden bahsedecek olursam 1.70 boyunda 63 kg kötü sayılmayacak yakışıklılık ve daha çok prezentabl görünmeyi seven biriyim.
Havalimanında çıkarken taksi bekliyordum. Çok kalabalıktı. Zor bela bir taksiye denk geldim ve tam binerken benim bulunduğum kapı açıldı bir bayanda rica ederek şoförden ve benim arzum doğrultusunda aynı istikamete gittiğimiz için onay aldı. Ve bindi. Bindikten sonra daha net süzebildim kadını. Çok güzel bir kadındı. 1.65 boylarında normal kiloda çok iyi fiziğe sahip bir kadındı. O gün mini bir etek giymişti neredeyse külodu görünecekti. İçimi ürpetti resmen kadın. Ben kadını süzerken o ara göz göze geldik. Ve kendime çeki düzen verdim. Yol boyunca gözlüğümü taktım onu dikizlemeye başladım. Beni çok etkilemişti çünkü.
O bana sadece bir iki kere baktı.
Kadının ineceği yere geldik. Kadın inerken banada teşekkür etti. Rica ederim dedim büyük bir heyecanla. Çünkü inerken eteği beline kadar sıyrılmış ve altına giydiği kırmızı tangası beni yeterince heyecanlandırmıştı.
Samandıra da indi. O gün dua ettim umarım bir kez daha karşılarız diye çünkü bende Samandra da indim.
Tanga giyen kadınları hep cesur bulurum ve bu cesur davranış beni her zaman heyecanlandırmıştı.
Neyse bir kaç km ilerde de ben indim. Kiraladığım evime gidip yerleştim. Aradan bir kaç gün geçti kitaplarımı yanıma almayı unuttuğumun farkına vardım ve kitapçıya kitap almaya gittim.
Kitapçıda gezinirken yere doğru çömelmiş mini etekli biri dikkati mi çekti. Çaktırmadan bakıyordum. Külodu falan resmen ammının ortasına denk gelmişti. Benim için müthiş bir manzaraydı.
Sonra beni şok eden birşey oldu kadın ayağa kalkınca taksideki kadın olduğunu fark ettim.
Dualarım kabul olmuştu ve bu benim için yeterli bir şanstı gerisini ben halledecektim.
Cesaretimi toplayıp hemen yanına gidip merhaba beni hatırladınız mı dedim. Taksideki bay değilmisiniz dedi
Evet dedim. ben semih bende canan dedi. Elini sıktım memnun olduğumu söyledim o da bende memnun oldum. Tanışma faslını geçtikten sonra kitaplara geldik. Evde bu aralar yalnız olduğunu eşinin iş seyahatinde olduğunu aktardı. O yüzden kitap almaya gelmişti. Herşey isteğim gibi gidiyordu. Esprilerim havada uçuyordu bolca gülüyorduk. Sanki az önce tanışmadıkta yıllardır tanışmış gibi. Evi yakın olduğu için yürüyerek evinin önüne kadar geldik. Bana olan tepkisi bakışı herşeyi değişmişti. Oruspu ruhlu biri olduğu belliydi yani.
Ben yine son kez şansımı denemeliydim. Çünkü bu fırsatı iyi kullanmam gerekiyordu.
Ee bu kadar sohbetten sonra bir kahve ısmarlarsın dedim seni eve kadar bıraktım dedim.
Güldü.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın