Evli Azgın karı-01

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Evli Azgın karı-01
Aylin kalçalarını ortaya çıkaran, sütun gibi bacaklarını gözler önüne seren sexi kıyafetiyle önümüzden kocası Cüneytle evin anakapısına doğru yürürken, ben ve arkadaşım Ozanı deli etti. Sexi kıyafetinin altında siyah jartiyer ve tangasıyla bir sex tanrıçası gibiydi. Diri vücudundan sadece sex fışkırıyordu çevresine. Katıksız denilen cinsten sex kokusu hepimizi başını döndürüyordu. Aslında duyumsadığımız Aylinin parfümünüyla karışık akan am suyunun çok hafif başdöndürücü kokusuydu.

Evin içine girdiğimizde ise Aylin ve Cüneyt ilk defa geldikleri evin içine göz gezdirdiler. Eski ev eşyalarıyla döşeli olan ev çok kötü gözükmesede aslında alelacele temizlenmiş ve daha çok öğrencilerin kaldığı üçüncü sınıf eşyaların olduğu bir ev görünümündeki bu ev dördümüzün sex yuvası olacaktı. Aylin Ozan ve Benim birlikte aldığımız çiçekleri elinden masaya bıraktı. Bize dönerek gözlerinden okuyabildiğimiz dişiliğiyle

– Tekrar teşekkür ederim çiçekler için.
dedi. Cüneyt bir koltuğa oturarak;

– içecek birşeylerimiz varmı?
diye sordu.

Ozan mutfaktaki eski buzdolabondan 4 tane bira getirerek bizlere verdi. Eve gelirken gecenin karanlığında çevirdiğimiz taksinin arka koltuğunda Aylin ben ve ozan ile oynaşmalarımızda terlemiştik. İnce çorabının üzerinden bir bacağını ben diğer bacağını ozan okşarken Aylin bir bana dönüp dudaklarıyla ateşli bir şekilde öpüşüyor; sonra Ozana dönüp ozanla öpüşüp koklaşıyordu. Taksi şöförü neye uğradığını şaşırmıştı. Eminim eve gittiğinde karısıyla gördüklerini düşünerek; özellikle Aylin gibi şuh bir dişiyi hayal ederek sikişecektir.

üçlü koltuğun bir tarafında ben diğer tarafında ozan oturmuş vaziyette karşımızdaki biraz sonra hepimizin orospusu olacak olan Aylini süzüyorduk. Karşımızda ayakta duran bu sex abidesi aslında en ateşli sikişi arzulayan Cüneytin karısı değilde, sanki kaldırımda karşılaştığımız ve eve attığımız bir hayat kadını gibi görünüyordu.

Aylin ikimizin arasına gelerek oturduğunda Cüneyte

-Kocacıım; karşıdaki tekli koltuğa otur şimdi. Sana çok seveceğin bir porno film izleteceğiz birazdan. Karın bu iki erkeğin yarağını yerken Sende bizim videomuzu çekeceksin.

dedi. Sesinde dahi sikilmek arzusunu hissedebiliyorduk. Zaten kazık gibi olmuş siklerimizi bütün deliklerinde hissetmek için yanıp tutuşan bu kaltağa istediğini fazlasıyla verecektik.

Önce Ozanın dudaklarına yapışan Aylinin bacaklarından birisini okşamaya başladım. askılı elbisesinin açıkta bıraktığı omuzuna bir öpücük kondurdum. Sonra kulağının kenarını öpmeye başladım. Aylin ise gözlerini kapatmış ateşli bir şekilde Ozanla öpüşüyordu. Bu sımsıkı bacakların üzerinden elimi yukarıya doğru çıkardığımda ise bir an ozanın eliyle ellerimiz değdi. Ozanın eli ıslaktı. benden hızlı davranıyordu Ozan. Aylinin amcığındaki ıslaklığı parmaklarıyla okşayarak dağıtıyor, am dudaklarının dahada ıslanmasına yardım ediyordu. Benim parmaklarımda Aylinin am dudaklarıyla buluştu. Aylinin altına çamaşır giymemiş olduğunu zaten bildiğimiz için çok rahat davranıyorduk.
BU esnada Aylin bana döndü. Şimdi biz deliler gibi öpüşüyorduk. Bazen benim dilim Aylinin ağzının içinde; bazende Aylinin dili benim ağzımın içinde dans ediyordu.
Parmaklarımızı daha rahat kullanabilmemiz için bacaklarını iyice açmıştı Aylin. Ozan Aylinin elbisesinin askılarından birini tutarak aşağıya indirdiğinde ben bir parmağımı ateş gibi yanan amcığının içine sokmuş oynuyor; okşuyordum. Bızırının üzerindeki parmağımı ustalıkla kullanmak ve daha da çok zevk almasını sağlamak için dikkatimi vermeye çalışıyordum. Ozansa bu esnada aylinin bir memesini çıkartmış okşamaya başlamıştı. portakal büyüklüğündeki memenin başı büyümüştü.

Cüneyt ise koltuğa oturmuş karısını izlerken bir taraftan da kendi sikini okşuyordu pantolonunun üzerinden.

Aylinin ensesindeki elimi omuzuna kaydırdım, elimin altındaki elbisenin askısını yavaşça aşağıya kaydırdım. Aylinin saçlarından hafifçe geriye asılarak öpüşmemizi bitirdiğimde Aylin artık bir haımefendi olmaktan çıkarak bizim sikiş kölemiz olmasının zamanı geldiğini anlamıştı.

Elbisesi neredeyse beline toplanmış vaziyetteydi. Gözlerinin içine bakarak

-Kaltak, hadi bakalım başla işine.
dediğimde ne demek istediğimi anlayan Aylin minik eliyle pantolonumun fermuarını açtı. Kalçamı hafiften kaldırarak pantolonumu ayak bileklerime indirmesine yardımcı oldum. Boxerimin üst kısmından kafası çıkmış olan yarrağım nabız gibi atıyordu resmen.Aylinin o bakımlı minik elini tutarak boxer üzerinden yarağımı tutmasını sağladım. Aylinin gözlerindeki ışıltıyı farkettiğimde saçlarından tutarak Ozana çevirdim. Şimdide aynı şekilde ozanın pantolonunu çıkarttı orospumuz.
Ozanın siki benimkinden biraz daha uzundu ama benim yarağımda ozanın yarağından biraz daha kalındı.
ozan ayağa kalkarak üzerindeki elbiselerden Aylinin de yardımıyla tamamen kurtulduğunda kazık gibi yarağı göbeğiyle birleşik vaziyetteydi. ben Aylinin saçlarını tuttuğum elimle başını Ozanın yarağına doğru yönlendirdiğimde Aylin ne yapması gerektiğini gene anlamıştı.

Bir eliyle Ozanın yarağını dibinden kavrayarak ıslak dudaklarıyla önündeki azman gibi yarağa bir öpücük kondurdu önce. Elimin baskısıyla dudaklarını aralayan Aylinin kırmızı rujlu dudaklarının arasından Ozanın yarağının kafası girdi. Bu esnada hafif başını çevirerek kocasına baktı Aylin. Sanki kocasına

-Bak; karın nasılda iyi bir orospu oluyor şimdi.
der gibiydi bakışı.
Bir eliyle ozanın taşaklarını okşamaya başlayan Aylin dudakları arasındaki yarağın kafasını da emmekteydi. Diliyle ağzının içindeki sertliği hissediyordu. Ben kafasından biraz daha bastırınca ağzının içindeki yarak dahada ilerledi. Ozan hırıltılar çıkartmaya başladığında ise Aylinin başından tuttu. İki elin arasındaki başı sertçe kasıklarına bastıran Ozanın yarağı Aylinin gırtlağına kadar girdiğinde Aylinin gözlerinden istemsiz yaşlar gelmeye başladı. ozan sanki Aylinin amcığını siker gibi ağzını sikiyordu.
Bende üzerimdeki elbiselerden kurtularak Ozanın yanına geçtim. Kocasının gözleri önünde ağzı sikilen Aylin ozanın taşaklarını okşadığı eliyle bu sefer benim yarağımı yakalyıp sıkmaya, okşamaya başladı. Bir fırsatını bularak Ozandan kurtulan Aylin dudaklarını benim yarrağıma dokundurdu. Sonrada ıslak dudaklarının arasına aldı yarağımı. Dilinin ucunu yarağımın başındaki küçük deliğimde hissettiğimde gözgöze geldik Aylinle. Bu bakışlar beni deli etti resmen. Kafasından tutarak bu sefer ben dipledim dudaklarının arasından gırtlağına doğru.Sonrada pompalamaya başladığımda Aylinin anlamsız inlemeleri eşlik etmeye başladı. Bir süre orospumuzun ağzını siktim bu şekilde. Aylinin bir elinde ozanın siki, diğer elinde de benim taşşaklarım vardı. Aylin benim sikimi ağzı ve dudaklarıyla somururken Ozan sikini yaklaştırdı Aylinin ağzına; Aylinin dudakları arasındaki sikimi emmeye devam ederken gözlerinin önündeki ozanın sikini de ağzına almaya çalıştı Aylin. Şimdi ağzının içinde iki tane yarrak vardı.

Aylinin amcığından akan zevk suları da yerde küçük bir birikinti yapmış durumdayken bir benim bir ozanın yarrağını somurmaya çalışan Azgın kaltak iki yarrağıda bırakmak istemiyordu.

Devamı yakında gelecek….

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın